logo boiron

Międzynarodowa współpraca

Francuskie Laboratorium podbija nowe rynki

Boiron na świecie

Od powstania firmy wyrażamy wolę opracowywania rozwiązań terapeutycznych szanujących ludzki organizm i bronimy zasad homeopatii będącej częścią medycyny.
Także dziś nasi managerowie, farmaceuci, lekarze oraz wszyscy pracownicy firmy rozwijają z ufnością i determinacją projekt homeopatii przynoszącej korzyści wszystkim, na całym świecie.
We Francji oraz w wielu innych krajach lekarze oraz położne przepisują homeopatię, stosuje się ją także w szpitalach, a miliony ludzi stosują ją, aby znaleźć ulgę w codziennych dolegliwościach.1-2 To zaufanie jest owocem ponad 90 lat pracy i zaangażowania. Jest to dla nas zachęta do kontynuacji naszego projektu i oddania homeopatii należnego jej miejsca zarówno we Francji, jak i na świecie.

Francuska firma

BOIRON NA ŚWIECIE

Czy wiesz, że…?

We Francji niemal jeden lekarz na trzech przepisuje codziennie leki homeopatyczne.3

Poznaj działalność Boiron we Francji
Christian Boiron

Jako firma zobowiązujemy się do zapewnienia Wam niezawodnych leków homeopatycznych wysokiej jakości. Robimy to dla Was, a także dla 400 000 lekarzy i farmaceutów na świecie, którzy je stosują.
Nasze zadanie: dbać o zdrowie pacjentów i wnosić wkład w postępy medycyny dzięki specyficznemu charakterowi i użyteczności homeopatii.

Christian Boiron