logo boiron
  • Sedalia

Sedalia®

Spokojne dzieciństwo!

hasło Sedalia

Trudności w zasypianiu, zaburzenia snu, stany niepokoju?

Zastosuj Sedalia®!

Sedalia® to kompleksowy lek, działający wspomagająco w stanach niepokoju, trudności w zasypianiu i zaburzeniach snu. Już u dzieci od 1. roku życia!

Kompleksowe działanie

Stany niepokoju

Trudności w zasypianiu

Objawy

Stres u dzieci

Dzieci, inaczej niż dorośli, reagują na stres. Są dużo bardziej bezradne w sytuacjach stresowych, dlatego tak często przechodzi on w objawy psychosomatyczne. Pojawiają się bóle brzuszka czy głowy.

Dzieci często reagują na stres zachowaniem, które dorośli określają jako „byciem niegrzecznym”. Są pobudzone i rozdrażnione, a emocje, które spotkały ich w ciągu dnia rozładowują w nocy, mając trudności z zaśnięciem, niespokojny sen czy koszmary.

Sedalia® syrop to kompleksowe działanie, na objawy stresu u dzieci zarówno w dzień, jak i w nocy. Już u dzieci od 1. roku życia.

Składniki Sedalia

Wskazania

wspomagająco w stanach niepokoju, trudnościach w zasypianiu, zaburzeniach snu.

Dawkowanie

Dzieci w wieku powyżej 2,5 roku życia (30 miesięcy) i młodzież:

5 ml syropu 2 razy na dobę (rano i wieczorem).

Dzieci w wieku od ukończenia 1. roku życia do 2,5 roku życia (30 miesięcy):

Stosować lek po konsultacji z lekarzem. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej przyjmować 5 ml syropu 2 razy na dobę (rano i wieczorem).

Dzieci w wieku do ukończenia 1. roku życia:

nie stosować leku

Stwórzmy razem Magiczną Księgę Snów!

Pobierz i wydrukuj szablon Księgi tutaj:

SEDALIA® syrop. Produkt złożony. Wskazanie do stosowania: wspomagająco w stanach niepokoju, trudnościach w zasypianiu, zaburzeniach snu. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny: BOIRON SA z siedzibą w Messimy, Francja.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą  17/Sedalia/30.08.2023

Ulotka dla osób niedowidzących

Ulotka dźwiękowa