Homeogene9

Homeogene®9

Gardło boli? Homeogene® ból ukoi!

Bolące gardło? Dokuczliwa chrypka przeszkadza w mówieniu ?

Zastosuj Homeogene®9!

 

Homeogene®9 jest lekiem stosowanym w leczeniu bólu gardła i chrypki.

pin

Gdzie kupisz?

Sprawdź!

Postać farmaceutyczna:

tabletki.

 

Skład jakościowy i ilościowy:

1 tabletka zawiera: substancje czynne: Mercurius solubilis Hahnemanni 3CH 0,667 mg, Pulsatilla 3CH 0,667 mg, Spongia tosta 3CH 0,667 mg, Bryonia 3CH 0,667 mg, Bromum 3CH 0,667 mg, Belladonna 3CH 0,667 mg, Phytolacca decandra 3CH 0,667 mg, Arum triphyllum 3CH 0,667 mg, Arnica montana 3CH 0,667 mg. Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sacharoza.

 

Wskazanie do stosowania:

leczenie bólu gardła, chrypki.

 

Dawkowanie:

dorośli, młodzież i dzieci w wieku od 6 lat: ssać powoli 1 tabletkę co godzinę między posiłkami, wydłużając przerwy w miarę następowania poprawy.

Nie stosować więcej niż 6 tabletek w ciągu doby. Po uzyskaniu poprawy zmniejszyć dawkowanie do 3 razy po 1 tabletce. Nie stosować dłużej niż kilka dni.

Przed zastosowaniem leku u dzieci w wieku od 6 do 12 lat, zalecana jest konsultacja z lekarzem w celu ustalenia przyczyny dolegliwości.

Sposób podawania:

podanie doustne.

 

Przeciwwskazania:

nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

 

Podmiot odpowiedzialny:

BOIRON SA, 2 avenue de l’Ouest Lyonnais, 69510 Messimy, Francja

 

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

ulotka dźwiękowa