Gastrocynesine

Gastrocynesine®

Wzdęcia? Zgaga? Gastrocynesine pomaga!

Gastrocynesine® to kompleksowy lek na dolegliwości żołądkowo- jelitowe, takie jak: wzdęcia, odbijania, zgaga, uczucie ciężkości w nadbrzuszu.

Wygodna postać tabletek do ssania pozwala na szybkie zastosowanie leku w każdym miejscu zaraz po wystąpieniu objawów, bez konieczności popijania.

Ekonomiczne opakowanie to aż 60 tabletek.

Sprawdź gdzie kupisz Gastrocynesine!

Lek o kompleksowym działaniu

Wzdęcia

Wzdęcia

Zgaga

Zgaga

Odbijanie

Odbijania

Uczucie ciężkości w nadbrzuszu

Uczucie ciężkości w nadbrzuszu

Gastrocynesine®

 

Zawarte w leku składniki czynne pochodzenia roślinnego o wielokierunkowym działaniu łagodzą dolegliwości żołądkowo - jelitowe.

Przewlekłe przyjmowanie ogólnie dostępnych leków na zgagę może negatywnie wpływać na mikroflorę jelitową. 

Gastrocynesine® nie zaburza równowagi bakteryjnej jelit, która jest jedną z przyczyn powstawania nawracających wzdęć. 

łagodzenie dolegliwości jelitowych
Składniki

Wskazania 

niewielkie dolegliwości żołądkowo-jelitowe po spożyciu ciężkostrawnych posiłków: wzdęcia, odbijania, zgaga, uczucie ciężkości w nadbrzuszu.

 

Dawkowanie

Dorośli:

Ssać powoli 1-2 tabletki, do trzech razy dziennie.

GASTROCYNESINE® tabletki. Produkt złożony. Wskazanie do stosowania: niewielkie dolegliwości żołądkowo-jelitowe po spożyciu ciężkostrawnych posiłków: wzdęcia, odbijania, zgaga, uczucie ciężkości w nadbrzuszu. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny: BOIRON SA, 2 avenue de l’Ouest Lyonnais, 69510 Messimy, Francja.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

ulotka dźwiękowa