logo boiron
  • Gastrocynesine

Gastrocynesine®

Wzdęcia? Zgaga? Gastrocynesine pomaga!

hasło gastrocynesine

Gastrocynesine® to kompleksowy lek na dolegliwości żołądkowo- jelitowe, takie jak: wzdęcia, odbijania, zgaga, uczucie ciężkości w nadbrzuszu.

Wygodna postać tabletek do ssania pozwala na szybkie zastosowanie leku w każdym miejscu zaraz po wystąpieniu objawów, bez konieczności popijania.

Ekonomiczne opakowanie to aż 60 tabletek.

Lek o kompleksowym działaniu

wzdęcia
Wzdęcia

zgaga
Zgaga

obdbijanie
Odbijania

uczucie ciężkości
Uczucie ciężkości w nadbrzuszu

jelita

Gastrocynesine®

Zawarte w leku składniki czynne pochodzenia roślinnego o wielokierunkowym działaniu łagodzą dolegliwości żołądkowo - jelitowe.

Przewlekłe przyjmowanie ogólnie dostępnych leków na zgagę może negatywnie wpływać na mikroflorę jelitową.

Gastrocynesine® nie zaburza równowagi bakteryjnej jelit, która jest jedną z przyczyn powstawania nawracających wzdęć.

Składniki

Wskazania

niewielkie dolegliwości żołądkowo-jelitowe po spożyciu ciężkostrawnych posiłków: wzdęcia, odbijania, zgaga, uczucie ciężkości w nadbrzuszu.

Dawkowanie


Dorośli:

Ssać powoli 1-2 tabletki, do trzech razy dziennie.

GASTROCYNESINE® tabletki. Produkt złożony. Wskazanie do stosowania: niewielkie dolegliwości żołądkowo-jelitowe po spożyciu ciężkostrawnych posiłków: wzdęcia, odbijania, zgaga, uczucie ciężkości w nadbrzuszu. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny: BOIRON SA, 2 avenue de l’Ouest Lyonnais, 69510 Messimy, Francja.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą  4/Gastrocynesine/30.08.2023

Ulotka dla osób niedowidzących

Ulotka dźwiękowa