logo boiron
  • Coryzalia

Coryzalia®

Katar spływa niestrudzenie, Coryzalia® da wytchnienie!

Katar nie pozwala Ci normalnie funkcjonować?

Wypróbuj Coryzalia®!

Coryzalia® sprawdzi się zarówno w katarze towarzyszącym infekcjom górnych dróg oddechowych, jak i katarze o podłożu alergicznym.

Postać farmaceutyczna:

tabletki drażowane.

Skład jakościowy i ilościowy:

1 tabletka zawiera: Substancje czynne: Allium cepa 3CH 0,333 mg, Belladonna 3CH 0,333 mg, Sabadilla 3CH 0,333 mg, Kalium bichromicum 3CH 0,333 mg, Gelsemium 3CH 0,333 mg, Pulsatilla 3CH 0,333 mg. Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sacharoza.

Wskazanie do stosowania:

wspomagająco w stanach nieżytowych górnych dróg oddechowych zarówno o etiologii wirusowej, jak i alergicznej: katar (nieżyt błony śluzowej nosa), katar sienny, zapalenie zatok.

Dawkowanie:

dorośli, młodzież i dzieci w wieku od 5 lat: ssać powoli po 1 tabletce do 4 razy dziennie. W miarę ustępowania objawów zwiększyć odstępy czasu pomiędzy kolejnym przyjmowaniem leku.

dzieci w wieku do 5 lat: wg wskazań lekarza.

Sposób podawania:

Podanie doustne.

Ze względu na niebezpieczeństwo zakrztuszenia dzieciom w wieku do 5 lat lub dzieciom starszym, które mają problem z połykaniem, zaleca się rozdrobnienie tabletek i podanie w niewielkiej ilości wody.

Przeciwwskazania:

nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Podmiot odpowiedzialny:

BOIRON, 2 avenue de l’Ouest Lyonnais, 69510 Messimy, Francja

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą  1/Coryzalia/30.08.2023

Ulotka dla osób niedowidzących

Ulotka dźwiękowa