arnigel roll on

Arnigel® roll on

Siła świeżej Arnica montana w żelu!

Siniaki? Stłuczenia? Napięcie mięśni?

Wypróbuj Arnigel® roll on!

Praktyczny format, idealny do torebki. Forma żelu ułatwia szybsze wchłanianie substancji czynnej leku.

Dzięki aplikatorowi typu roll on możliwość masażu bolących napiętych mięśni.

Arnigel® wyprodukowany jest ze świeżej, całej rośliny Arnica montana co pozwala zachować większość jej naturalnych właściwości.

pin

Gdzie kupisz?

Sprawdź!

Siniaki

Siniaki

Stłuczenia

Stłuczenia

Bóle mięśni po wysiłku fizycznym

Bóle mięśni po wysiłku fizycznym

ARNICA MONTANA BOIRON

 

Arnica montana wchodząca w skład Arnigel® to:

 

  • odpowiedzialne ręczne zbiory z naturalnych upraw między innymi z Alp, Wogezów, Pirenejów – z dala od autostrad, fabryk, z gleb pozbawionych pestycydów.
  • świeżo zebrane rośliny, które w ciągu 72h trafiają do laboratorium, gdzie przechodzą liczne kontrole na każdym etapie produkcji.
  • wykorzystanie całej, świeżej rośliny, co pozwala na zachowanie większej ilości substancji czynnych zawartych w Arnica montana.
  • bogactwo składników aktywnych, takich jak flawonoidy i laktony seskwiterpenowe.
arnica montana
Arnica montanaplay

Odpowiedzialne zbiory
Arnica montana

Dawkowanie

WSKAZANIA

leczenie miejscowe następstw niewielkich urazów (siniaki, stłuczenia). Polecany również w bólach mięśni pojawiających się po intensywnym wysiłku fizycznym.

DAWKOWANIE

Dorośli  i młodzież w wieku powyżej 12 lat:

1 – 3 razy dziennie.

Arnigel® stosujemy na skórę. Wstrząsnąć a następnie delikatnie ścisnąć tubkę. Nanieść cienką warstwę żelu na bolesne miejsce delikatnie masując. 

Zastosuj Arnigel® w miarę możliwości jak najszybciej po uderzeniu, aby ograniczyć jego skutki w postaci siniaków lub krwiaków.

ARNIGEL® DOSTĘPNY JEST TAKŻE W WERSJI DLA CAŁEJ RODZINY!

Siniaki? Stłuczenia? 

Siła świeżej Arnica montana w żelu!

Arnigel® to:

  • Ekonomiczny format
  • Idealny dla całej rodziny

 

Arnigel

Arnigel® Postać farmaceutyczna: żel. Skład: 100 g żelu zawiera: substancja czynna: Arnica montana TM 7,00 g. Wskazania: leczenie miejscowe następstw niewielkich urazów (siniaki, stłuczenia). Polecany również w bólach mięśni pojawiających się po intensywnym wysiłku fizycznym. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny: BOIRON SA, 2 avenue de l’Ouest Lyonnais, 69510 Messimy, Francja.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.