arnigel

ARNIGEL®

Siła Arniki górskiej w żelu!

Stłuczenia? Urazy? Siniaki?

Wypróbuj Arnigel®!

Dla dorosłych i dzieci już od 1. roku życiaJeden lek dla całej rodziny. Nowoczesna forma żelu ułatwia szybsze wchłanianie substancji czynnej leku.

Arnigel® wyprodukowany jest ze świeżej, całej rośliny Arnica montana co pozwala zachować większość jej naturalnych właściwości.

Sprawdź gdzie kupisz Arnigel!

Siła Arniki górskiej w żelu

Siniaki

Siniaki

Stłuczenia

Stłuczenia

Bóle mięśni po wysiłku fizycznym

Bóle mięśni po wysiłku fizycznym

Arnica montana Boiron

 

Arnika górska wchodząca w skład Arnigel® to:

 

  • odpowiedzialne ręczne zbiory z naturalnych upraw między innymi z Alp, Wogezów, Pirenejów – z dala od autostrad, fabryk, z gleb pozbawionych pestycydów.
  • świeżo zebrane rośliny, które w ciągu 72h trafiają do laboratorium, gdzie przechodzą liczne kontrole na każdym etapie produkcji.
  • wykorzystanie całej, świeżej rośliny, co pozwala na zachowanie większej ilości substancji czynnych zawartych w Arnica montana (Arnika górska).
  • bogactwo składników aktywnych, takich jak flawonoidy i laktony seskwiterpenowe

 

Siniak, stłuczenie, krwiak - czym się różnią? -> SPRAWDŹ!

arnica montana
Arnica montanaplay

Odpowiedzialne zbiory
Arnica montana

Dawkowanie

Wskazania do stosowania

leczenie miejscowe następstw niewielkich urazów (siniaki, stłuczenia) u dorosłych i dzieci powyżej 1 roku życia. Polecany również w bólach mięśni pojawiających się po intensywnym wysiłku fizycznym.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 1 roku życia:

stosować 1 – 3 razy na dobę.

Arnigel® stosujemy na skórę. Należy nanieść cienką warstwę żelu na bolesne miejsce i wmasować delikatnie aż do całkowitego wchłonięcia.

Zastosuj Arnigel® w miarę możliwości jak najszybciej po uderzeniu, aby ograniczyć jego skutki w postaci siniaków lub krwiaków.

 

ARNIGEL® dostępny jest także z aplikatorem typu roll-on!

Siniaki? Stłuczenia? Napięcie mięśni?

Siła Arniki górskiej w żelu!

Arnigel® z aplikatorem typu roll-on to:

  • Wygodna aplikacja bez brudzenia rąk
  • Praktyczny format, idealny do torebki
  • Możliwość masażu bolących, napiętych mięśni z pomocą aplikatora typu roll-on

 

Arnigel roll on

Arnigel® Postać farmaceutyczna: żel. Skład: 100 g żelu zawiera: substancja czynna: Arnica montana TM 7,00 g. Wskazania do stosowania: leczenie miejscowe następstw niewielkich urazów (siniaki, stłuczenia) u dorosłych i dzieci powyżej 1 roku życia. Polecany również w bólach mięśni pojawiających się po intensywnym wysiłku fizycznym. Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Podmiot odpowiedzialny: BOIRON SA, 2 avenue de l’Ouest Lyonnais, 69510 Messimy, Francja.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

ulotka dźwiękowa