logo boiron

Arnica montana Boiron

Siniaki, stłuczenia, urazy, zmęczenie mięśni?

Arnica montana Boiron

Jedyna w formie tabletek podjęzykowych do stosowania doustnie

Dla dorosłych i dzieci już od 18. miesiąca życia.

Wskazana przy urazach, siniakach, stłuczeniach, krwiakach i zmęczeniach mięśni.

Arnica montana Boiron wyprodukowana jest ze świeżej, całej rośliny Arnica montana co pozwala zachować większość jej naturalnych właściwości.

Jedyna arnika w formie tabletek podjęzykowych

Siniaki

Stłuczenia

Bóle mięśni po wysiłku fizycznym

Arnica montana Boiron

Arnica montana Boiron

Arnika górska wchodząca w Arnica montana Boiron to:

  • odpowiedzialne ręczne zbiory z naturalnych upraw między innymi z Alp, Wogezów, Pirenejów – z dala od autostrad, fabryk, z gleb pozbawionych pestycydów.
  • świeżo zebrane rośliny, które w ciągu 72h trafiają do laboratorium, gdzie przechodzą liczne kontrole na każdym etapie produkcji.
  • wykorzystanie całej, świeżej rośliny, co pozwala na zachowanie większej ilości substancji czynnych zawartych w Arnica montana (Arnika górska).
  • bogactwo składników aktywnych, takich jak flawonoidy i laktony seskwiterpenowe

Co to jest siniak? Jak powstaje? Co na siniaki? -> SPRAWDŹ!

Odpowiedzialne zbiory Arnica montana

Arnika horská video
Dawkowanie

Wskazania do stosowania

produkt leczniczy stosowany w leczeniu siniaków (stłuczeń), krwiaków (wybroczyn), kontuzji (urazów) i zmęczenia mięśni. Dla dorosłych i dzieci od 18. miesiąca życia

Dawkowanie

Dorośli: 2 tabletki 3 razy na dobę.

Dzieci powyżej 18. miesiąca życia: 1 tabletka 3 razy na dobę.

Sposób stosowania: Stosować podjęzykowo. Tabletki pozostawić pod językiem, aż do całkowitego rozpuszczenia. Ze względu na niebezpieczeństwo zakrztuszenia, w przypadku podawania leku dzieciom w wieku poniżej 4 lat, zaleca się rozpuszczenie tabletki w niewielkiej ilości wody.

Czas trwania leczenia: Zwiększyć odstępy między dawkami, w miarę uzyskania poprawy. W momencie ustąpienia objawów należy zaprzestać przyjmowania leku. Czas trwania leczenia nie powinien przekraczać 7 dni.

Arnica montana Boiron Postać farmaceutyczna: tabletki podjęzykowe. Substancja czynna Arnica montana 9CH. Dawka substancji czynnej 9CH 2,5 mg w 1 tabletce.. Wskazania do stosowania Homeopatyczny produkt leczniczy stosowany w leczeniu siniaków (stłuczeń), krwiaków (wybroczyn), kontuzji (urazów) i zmęczenia mięśni. Podmiot odpowiedzialny BOIRON SA, 2 avenue de l’Ouest Lyonnais, 69510 Messimy, Francja     

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą 13/Arnicatabs/10.08.2023

Ulotka dla osób niedowidzących