logo boiron

W trosce o dobre samopoczucie naszych pracowników

Wierzymy, że dobre samopoczucie naszych pracowników jest nierozłacznie związane z ich efektywnością. Ta filozofia w sposób naturalny odzwierciedla nasze podejście: tworzymy przyjazne warunki i środowisko pracy wspierające rozwój zawodowy pracowników.

Przyjazne środowisko pracy

Tworzenie przyjaznego środowiska pracy

W momencie projektowania naszego biura uwzględniliśmy aspekty mające na celu stworzenie komfortowej i przyjaznej przestrzeni dla pracowników. Ergonomiczne wyposażenie, dobór kolorystyki uwzględniający indywidualne preferencje - to przyczyniło się do powstania profesjonalnej a jednocześnie przyjaznej przestrzeni pracy. Dla pracowników przyjeżdżających do pracy rowerami przygotowaliśmy specjalną wiatę rowerową. Część pracowników Boiron Sp. z o.o. to przedstawiciele regionalni zatrudnieni na terenie całej Polski. Ich narzędziem służbowym jest samochód. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo pracowników samochody są wymieniane co trzy lata. Uwzględniając aspekty środowiskowe są to samochody benzynowe, regularnie serwisowane, aby minimalizować ich wypływ na otoczenie.

Czy wiesz, że...?

Nasz firma-matka we Francji była pierwszą firmą zatrudniającą Specjalistę ds. Szczęścia! Wiele lat temu, bo w roku 1983, Laboratorium Boiron podjęło niezwykle innowacyjną jak na tamte czasy decyzję i stworzyło stanowisko zwane wówczas "Gospodarzem", którego misją było dbanie o dobre samopoczucie pracowników!

bien-être salarié

Dobre samopoczucie dotyczy także tego, co jesz!

W naszym biurze promujemy zdrowy styl życia, a to oznacza także zdrowe odżywianie się! Oprócz tradycyjnej kawy i herbaty mamy również przeróżne zioła i zamawiamy świeże sezonowe owoce! Ważnym elementem są też warsztaty zdrowych nawyków żywieniowych organizowane dla wszystkich naszych pracowników.

Nasi pracownicy mogą także korzystać z Funduszu Socjalnego. W ramach funduszu proponujemy bony świąteczne dla dzieci, dopłatę do wczasów (tzw. "grusza"), zajęcia sportowe, i oczywiście pomoc socjalną w przypadku trudnych, nieprzewidzianych sytuacji losowych.